1. osakilpailu – Pisces (Kalat)
Kenttäratsastuksen osallistujat & tulokset
Esteratsastuksen osallistujat & tulokset
Kouluratsastuksen osallistujat & tulokset
Osakilpailun kutsu
Kilpailutiedote
Kalla CUP 2021
Kouluratsastus 27.2.2021

Katso luokkien arvioidut aikataulut kilpailutiedotteesta sekä ohjelmat kutsusivulta. Koulumestaruuden voitti Henry Sääri & Sumun Donatello PRO-tason parhailla prosenteilla 80,345 %, onnea!

Liu'uta taulukkoa sivusuunnassa nähdäksesi lähtölistat.

Osallistujat

Luokka 1. Helppo B (22 os.) – juniorimestaruusluokka

1. Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky 68,760 %
2. Ella-Amalie Johansen Storvik - Figaro K 68,500 %
3. Ella Helkkä - Sofinesse 68,340 %
4. Joel Mänty - Hukkasuon Daryl 68,124 %
5. Christelle Roche - Newen Mr. Fantastic 68,000 %
6. Kiia Kalliokoski - Kallan Fiveomango 67,890 %
7. Asta Sanikka - Layla al Rayyiha 67,689 %
8. Alisa Pilvivaara - Speak of the Devil 67,688 %
9. Vivienne Blankley - Prontoponzio 65,700 %
10. Sini Sarasto - Altáriel Roux 65,660 %
11. Ava Pulkkanen - Sysivalkee 65,631 %
12. Louna Railakka - I'm No Angel 65,432 %
13. Minka Aavikko - Kallan Nakamoa 65,230 %
14. Johannes Talvitie - Valerianan Ismene 64,760 %
15. Johan Paijonmaa - Bajonet 64,600 %
16. Saaga Nieminen - Bubblegumwar GEA 64,465 %
17. Julia Autio - Kadon Vakavuus 64,000 %
18. Nita Merisalo - Sinevan Aliferina 63,800 %
19. Christelle Roche - Zefyros 62,340 %
20. Ava Pulkkanen - Ugh Fine 60,900 %
21. Marshall Kozlov - Golden Krios 60,763 %
22. Tia Baudelaire - Inma d'Alvina 59,531 %

Luokka 2. Helppo A (24 os.)

1. Piia Ihantoja - Kadon Rakuuna 69,785 %
2. Lydia Vilde - Easy Livin' 69,777 %
3. Vilna Nilsen - Boleyn of Shore 69,655 %
4. Ginevra Vogel - Austria x 69,450 %
5. Pietari Linna - Dracarys of Edel 69,320 %
6. Nea Hillasuo - Namárie Crow 68,988 %
7. Jasmine Lundén - Adore Uriah 68,965 %
8. Nita Merisalo - Kallan Vermilion 68,900 %
9. Milja Malmila - M.B. Brenin Ddiwethaf 67,772 %
10. Annika Hietala - A.H. Ducado 67,312 %
11. Anja Roihaja - Ateenatar 66,990 %
12. Liina Vallinen - Haute Gittan DK 66,778 %
13. Cecilia Blankley - Ionosphere ox 65,998 %
14. Sakari Alava - Mörkövaaran Täpärä 65,778 %
15. Julia Autio - Kototallin Hilda 65,577 %
16. Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur 63,445 % 
17. Reija Käkiharju - Hiidelmän Ukkosti 62,500 %
18. Ella-Amalie Johansen Storvik - Figaro K 61,998 %
19. Sierra Monterrosa - Besmirch Thrill 61,455 %
20. Janna Kaajapuro - Sharazan x 60,577 %
21. Louna Railakka - I'm No Angel 59,444 %
22. Vivienne Blankley - Prontoponzio 58,200 %
23. Nina Lindén - Sinevan Butterscotch 57,899 %
24. Anja Roihaja - Eileen 56,900 %

Luokka 3. Vaativa B (28 os.)

1. Joosua Kuoppala - Marttiini 71,322 %
2. Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola 71,123 %
3. Mikael Aarnisuo - Kallan Mauvelous 70,889 %
4. Rose O'Brien - Cloudfield Crowberry 69,875 %
5. Nikolai Karevaara - Loge 69,600 %
6. Rose O'Brien - Elderberry 69,500 %
7. Nita Merisalo - Kallan Blackthorn 69,455 %
8. Sonja Lovell - Lawine van Khim 69,333 %
9. Nina Lindén - Sinevan Butterscotch 69,000 %
10. Nita Merisalo - Kallan Vermilion 68,700 %
11. Mikael Aarnisuo - Carrarosie 68,500 %
12. Kalle Sarén - Schweringold 68,443 %
13. Anni Vuorela - Hauyni RR 68,3200 %
14. Oskari Käkiharju - Thronspike 68,100 % 
15. Eedi Myllyoja - W' Essonite 67,744 %
16. Vilna Nilsen - Cabarnagh Padraic 67,566 %
17. Ada Granstad - Viisikon Paljetti 67,000 %
18. Kaspian Franssi - Lazur SOV 66,999 %
19. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay 65,889 %
20. Sarah Reyes - JB Mirameir 63,800 %
21. Saaga Talvilehto - Närhen Mikstuura 63,445 %
22. Emily Fletcher - Lucifer v.d. Ravenwood 62,987 %
23. Luisa Monterrosa - Besmirch Thrill 61,556 %
24. Anna Sare - Euphoric Tranquility IWB 61,320 %
25. Pietari Linna - Dracarys of Edel 60,800 %
26. Vilna Nilsen - Boleyn of Shore 60,778 %
27. Agnieszka Nadolny - Mustasuon Iiris 59,670 %
28. Piia Ihantoja - Kadon Oodi 59,550 %

Luokka 4. Vaativa A (23 os.)

1. Nita Ilvessuo - Rubinox Ion 70,221 %
2. Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola 69,666 %
3. Kaspian Franssi - Sinevan Aurifex 69,230 %
4. Ofelia Lovell - Duren Cadence 68,777 %
5. Kiia Kalliokoski - Kallan Blackthorn 68,722 %
6. Eedi Myllyoja - Okeanos 68,544 %
7. Tia Baudelaire - Ghita van Khim 68,300 %
8. Oskari Käkiharju - Thronspike 68,200 %
9. Eedi Myllyoja - W' Essonite 68,211 %
10. Amanda Sokka - Balaclava xx 68,200 %
11. Sarah Reyes - Fiveofive 67,500 %
12. Ofelia Lovell - Louisiana Voodoo STC 67,322 %
13. Liinu Karhula - Wakanda 67,000 %
14. Vilja Kuiri - Sydney 66,676 %
15. Anni Vuorela - Hauyni RR 66,455 %
16. Inna Paakkanen - Banana Mania 66,433 %
17. Mistel Mattelson - Victoria v.d. Zelos 66,120 %
18. Saaga Talvilehto - Närhen Mikstuura 66,000 %
19. Emily Fletcher - Ilarion van Cloud 65,889 %
20. Christelle Roche - Dämonfeuer D 65,798 %
21. Kalle Sarén - Schweringold 65,700 %
22. Sonja Lovell - Fania van Cloud 65,669 %
23. Lydia Tuuliluoto - Kheops 65,597 %

Luokka 5. Prix St. Georges (17 os.)

1. Pihla Vihtanen - Celestina 72,300 %
2. Silja Seljaranta - Sinevan Caramilla 71,897 %
3. Melise Paijonmaa - Spion 71,432 %
4. Milja Malmila - M.B. Callaïs 70,877 %
5. Heidi Näyhö - Bouton d'Or 70,340 %
6. Cecilia Blankley - JB Mirameir 70,000 %
7. Henry Sääri - Demétrio 69,700 %
8. Milja Malmila - M.B. Echo 68,444 %
9. Vilja Kuiri - Sinevan Concinni 66,437 %
10. Gillianne Waves - Mozaic v.d. Zelos 66,765 %
11. Inna Paakkanen - Banana Mania 66,675 %
12. Eedi Myllyoja - Okeanos 65,833 %
13. Milja Malmila - M.B. Bambina 65,732 % 
14. Nina Lindén - Cha Cha Cha vd Halor 65,665 %
15. Nita Ilvessuo - Rubinox Ion 65,230 %
16. Annika Hietala - Balendin CSL 64,876 %
17. Neela Hillasuo - Amethyst Delm 63,456 %

Luokka 6. Intermediate I / Intermediate II pro-luokka (24 os.)

1. Henry Sääri - Sumun Donatello 80,345 %
2. Kristiina Korpi - JB Unchained 79,650 %
3. Viktoria Hangas - Elburn Rum Parody 78,500 %
4. Tia Baudelaire - Stillegaards Garrard 76,450 %
5. Jennifer Saraste - Virgo 76,230 %
6. Melise Paijonmaa - Spion 75,800 %
7. Ella Helkkä - Sinevan Cubano 75,650 %
8. Sonja Lovell - Boston Exclusive d'Lion 75,632 %
9. Oskari Käkiharju - Canarian Casanova 74,321 %
10. Naella Wahlman - Mordgift Lee 72,436 %
11. Anmari Franssi - Sinevan Apricot 71,900 %
12. Gillianne Waves - Mozaic v.d. Zelos 71,889 %
13. Sakari Alava - Elburn Cinnamon Rage 70,776 % 
14. Nina Lindén - Waikiki vd Halor 70,655 %
15. Inna Paakkanen - Roibrant Cadbury 70,120 %
16. Amanda Sokka - Audrey v. Helmwald 69,999 %
17. Milja Malmila - M.B. Osiris 69,000 %
18. Neela Hillasuo - Feuille de Rose 68,789 %
19. Pihla Vihtanen - Sinevan Praline 68,200 %
20. Jade Svensson - Sinevan Cortar 67,460 %
21. Pietari Linna - Scaon Noel 67,888 %
22. Nita Ilvessuo - Golden Snidget 66,875 %
23. Emily Fletcher - Goldleaf 66,345 %
24. Frans Kaskimaa - Lind's Liberty 65,900 %

Luokka 7. Grand Prix pro-luokka (15 os.)

1. Niklas Laaksi - Whackjob v. Helmwald 74,500 %
2. Pietari Linna - Scaon Noel 73,241 %
3. Nea Hillasuo - Indice d'Or 72,300 %
4. Naella Wahlman - Mordgift Lee 72,000 %
5. Milja Malmila - Paramount v.d. Halor 71,230 %
6. Kristiina Korpi - JB Melancholy 69,870 %
7. Sonja Lovell - Boston Exclusive d'Lion 69,750 %
8. Milja Malmila - Dantari v.d. Halor 69,321 %
9. Anmari Franssi - Cortados 69,114 %
10. Trevor Andrews - Ellietta Story 67,466 %
11. Heidi Näyhö - Cazenovia Fall 67,230 %
12. Nina Lindén - Oldfinion Remerio 67,554 %
13. Emily Fletcher - Goldleaf 66,356 %
14. Sakari Alava - Little Delta Yemn 65,998 %
15. Viktoria Hangas - Roman v.d. Gerwalt 65,678 %

Lähtölista

Luokka 1. Helppo B – juniorimestaruusluokka

Ava Pulkkanen - Sysivalkee
Christelle Roche - Newen Mr. Fantastic
Minka Aavikko - Kallan Nakamoa
Julia Autio - Kadon Vakavuus
Tia Baudelaire - Inma d'Alvina
Vivienne Blankley - Prontoponzio
Ella Helkkä - Sofinesse
Ella-Amalie Johansen Storvik - Figaro K
Kiia Kalliokoski - Kallan Fiveomango
Marshall Kozlov - Golden Krios
Nita Merisalo - Sinevan Aliferina
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
Joel Mänty - Hukkasuon Daryl
Saaga Nieminen - Bubblegumwar GEA
Johan Paijonmaa - Bajonet
Alisa Pilvivaara - Speak of the Devil
Ava Pulkkanen - Ugh Fine
Louna Railakka - I'm No Angel
Christelle Roche - Zefyros
Asta Sanikka - Layla al Rayyiha
Sini Sarasto - Altáriel Roux
Johannes Talvitie - Valerianan Ismene

Luokka 2. Helppo A

Anja Roihaja - Ateenatar
Julia Autio - Kototallin Hilda
Sakari Alava - Mörkövaaran Täpärä
Cecilia Blankley - Ionosphere ox
Vivienne Blankley - Prontoponzio
Annika Hietala - A.H. Ducado
Nea Hillasuo - Namárie Crow
Piia Ihantoja - Kadon Rakuuna
Ella-Amalie Johansen Storvik - Figaro K
Janna Kaajapuro - Sharazan x
Reija Käkiharju - Hiidelmän Ukkosti
Nina Lindén - Sinevan Butterscotch
Jasmine Lundén - Adore Uriah
Pietari Linna - Dracarys of Edel
Milja Malmila - M.B. Brenin Ddiwethaf
Nita Merisalo - Kallan Vermilion
Sierra Monterrosa - Besmirch Thrill
Vilna Nilsen - Boleyn of Shore
Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur
Louna Railakka - I'm No Angel
Anja Roihaja - Eileen
Liina Vallinen - Haute Gittan DK
Lydia Vilde - Easy Livin'
Ginevra Vogel - Austria x

Luokka 3. Vaativa B

Mikael Aarnisuo  - Carrarosie
Emily Fletcher - Lucifer v.d. Ravenwood
Kaspian Franssi - Lazur SOV
Ada Granstad - Viisikon Paljetti
Piia Ihantoja - Kadon Oodi
Nikolai Karevaara - Loge
Joosua Kuoppala - Marttiini
Oskari Käkiharju - Thronspike
Nina Lindén - Sinevan Butterscotch
Pietari Linna - Dracarys of Edel
Sonja Lovell - Lawine van Khim
Nita Merisalo - Kallan Blackthorn
Luisa Monterrosa - Besmirch Thrill
Eedi Myllyoja - W' Essonite
Agnieszka Nadolny - Mustasuon Iiris
Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola
Vilna Nilsen - Boleyn of Shore
Rose O'Brien - Cloudfield Crowberry
Sarah Reyes - JB Mirameir
Anna Sare - Euphoric Tranquility IWB
Kalle Sarén - Schweringold
Saaga Talvilehto - Närhen Mikstuura
Anni Vuorela - Hauyni RR
Mikael Aarnisuo - Kallan Mauvelous
Nita Merisalo - Kallan Vermilion
Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay
Vilna Nilsen - Cabarnagh Padraic
Rose O'Brien - Elderberry

Luokka 4. Vaativa A

Tia Baudelaire - Ghita van Khim
Emily Fletcher - Ilarion van Cloud
Kaspian Franssi - Sinevan Aurifex
Nita Ilvessuo -  Rubinox Ion
Kiia Kalliokoski - Kallan Blackthorn
Liinu Karhula - Wakanda
Vilja Kuiri - Sydney
Oskari Käkiharju - Thronspike
Sonja Lovell - Fania van Cloud
Ofelia Lovell - Louisiana Voodoo STC
Mistel Mattelson - Victoria v.d. Zelos
Eedi Myllyoja - W' Essonite  
Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola
Inna Paakkanen - Banana Mania
Sarah Reyes - Fiveofive
Christelle Roche - Dämonfeuer D
Kalle Sarén - Schweringold
Amanda Sokka - Balaclava xx
Saaga Talvilehto - Närhen Mikstuura
Lydia Tuuliluoto - Kheops
Anni Vuorela - Hauyni RR
Ofelia Lovell - Duren Cadence
Eedi Myllyoja - Okeanos

Luokka 5. Prix St. Georges

Milja Malmila - M.B. Callaïs
Cecilia Blankley - JB Mirameir
Annika Hietala - Balendin CSL 
Neela Hillasuo - Amethyst Delm
Nita Ilvessuo -  Rubinox Ion
Vilja Kuiri - Sinevan Concinni
Nina Lindén - Cha Cha Cha vd Halor
Milja Malmila - M.B. Echo
Eedi Myllyoja - Okeanos  
Heidi Näyhö - Bouton d'Or
Inna Paakkanen - Banana Mania
Melise Paijonmaa - Spion
Silja Seljaranta - Sinevan Caramilla
Henry Sääri - Demétrio
Pihla Vihtanen - Celestina
Gillianne Waves - Mozaic v.d. Zelos
Milja Malmila - M.B. Bambina

Luokka 6. Intermediate I / Intermediate II pro-luokka

Sakari Alava - Elburn Cinnamon Rage
Tia Baudelaire - Stillegaards Garrard
Emily Fletcher - Goldleaf
Anmari Franssi - Sinevan Apricot
Viktoria Hangas - Elburn Rum Parody
Ella Helkkä - Sinevan Cubano
Neela Hillasuo - Feuille de Rose
Nita Ilvessuo - Golden Snidget
Frans Kaskimaa - Lind's Liberty
Kristiina Korpi - JB Unchained
Oskari Käkiharju - Canarian Casanova
Nina Lindén - Waikiki vd Halor
Pietari Linna - Scaon Noel
Sonja Lovell - Boston Exclusive d'Lion
Milja Malmila - M.B. Osiris
Inna Paakkanen - Roibrant Cadbury
Melise Paijonmaa - Spion
Jennifer Saraste - Virgo
Amanda Sokka - Audrey v. Helmwald
Jade Svensson - Sinevan Cortar
Henry Sääri - Sumun Donatello
Pihla Vihtanen - Sinevan Praline
Naella Wahlman - Mordgift Lee
Gillianne Waves - Mozaic v.d. Zelos

Luokka 7. Grand Prix pro-luokka

Milja Malmila - Dantari v.d. Halor
Sakari Alava - Little Delta Yemn
Trevor Andrews - Ellietta Story
Emily Fletcher - Goldleaf
Anmari Franssi - Cortados
Viktoria Hangas - Roman v.d. Gerwalt
Nea Hillasuo - Indice d'Or
Kristiina Korpi - JB Melancholy
Niklas Laaksi - Whackjob v. Helmwald
Nina Lindén - Oldfinion Remerio
Pietari Linna - Scaon Noel
Sonja Lovell - Boston Exclusive d'Lion
Milja Malmila - Paramount v.d. Halor
Heidi Näyhö - Cazenovia Fall
Naella Wahlman - Mordgift Lee
Kenttäratsastuksen osallistujat & tulokset
Esteratsastuksen osallistujat & tulokset
Kouluratsastuksen osallistujat & tulokset
Osakilpailun kutsu
Kilpailutiedote
Kalla CUP 2021
KAIKEN © AUBURN ESTATE 2017– | AUBURN ESTATE ON VIRTUAALITALLI